راهنمای فروشندگان

ثبت ‌نام در مرکز فروشندگان کالاردو چگونه است ؟

برای ثبت درخواست به‌ عنوان فروشنده می‌توانید از طریق این لینک اقدام و یا درخواست خود را به ایمیل vendor@kalardo.com ارسال کنید.

kalardo-return-product-icon
kalardo-return-product-icon

برای عقد قرارداد به چه چیزهایی نیاز دارید ؟

برای فروشنده‌ حقیقی :

 • تصویر کارت ملی ( پشت و رو )
 •  تصویر گواهی ارزش افزوده معتبر ( اگر مشمول مالیات بر ارزش افزوده هستید )
 • آدرس دقیق ( شامل استان، شهر و ادامه آدرس )
 • کد پستی
 • شماره تلفن ثابت و همراه
 • شماره شبای حساب بانکی ( به نام شخص فروشنده )
 • اعلام نام فروشگاه جهت ثبت در سایت

برای فروشنده‌ حقوقی

 • اعلام نام دقیق شرکت
 • شماره‌ ثبت
 • شناسه‌ ملی
 • کد اقتصادی
 • تصویر گواهی ارزش افزوده‌ معتبر
 • پروانه کسب و یا مجوز فعالیت
 • تصویر پشت و روی کارت ملی همه‌ صاحبان حق امضا
 • تصویر آخرین روزنامه‌ رسمی
 • شماره شبای حساب بانکی ( به نام شرکت ثبت‌ نام ‌کننده )
 • اعلام نام فروشگاه جهت ثبت در سایت
kalardo-return-product-icon

خیر ،  برای این منظور باید درخواست خود را با تیم پشتیبانی کالاردو در میان بگذارد و یا به ایمیل vendor@kalardo.com اعلام کند.

درخواست فسخ قرارداد را از طریق ایمیل ثبت شده در قرارداد خود به نشانی ایمیل vendor@kalardo.com برای کالاردو ارسال کنید .

خیر ، در صورت تمایل به تغییر با عنوان فروشنده ی جدید باید ثبت نام کنید.

درخواست خود را به آدرس vendor@kalardo.com ارسال کنید و بعد از تایید موارد، در پنل شما لحاظ می‌شود.

بله ، پس از ثبت و قیمت گذاری کالا در کالاردو، در صورت نیاز به تغییر نام، عکس یا مشخصات کالای درج شده،لیست مواردی که نیاز به تغییر دارند را به ایمیل vendor@kalardo.com ارسال کنید و یا با پشتیبانی کالاردو در تماس باشید.

کلیه کالاهای آرایشی – بهداشتی، سلامت و خوردنی – آشامیدنی مشمول لیبل وزارت بهداشت و سیب سلامت هستند.

زمان تسویه حساب با فروشنده 8 روز کاری بعد از رسیدن مرسوله به دست مشتری می باشد.

به عنوان مثال: تبلت بر اساس تعرفه ۳% طبق جدول کمیسیون ها می باشد ( قیمت ها به تومان می باشد )

قیمت فروش شما در کالاردو

7.900.000

کمیسیون

237.000

مالیات بر ارزش افزوده متعلق به کمیسیون

21.330

مبلغ دریافتی شما از فروش تبلت

7.641.670

بله با توجه به میزان فروش و نوع محصول شمازمان تسویه میتواند قابل تغییر باشد.

شما می توانید درخواست خود را از طریق پنل فروشندگان منوی ” ارسال درخواست ها ” ارسال کنید و بعد از ثبت درخواست نهایتا تا 24 ساعت بعد صورت حساب درخواستی به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

کالاردو برای تمام خدماتی که ارائه می‌دهد ۹% مالیات ارزش افزوده از صورتحساب شما کسر می‌کند که در حال حاضر این خدمات تنها شامل کمیسیون می‌باشد.

برای شخصیت‌های حقوقی ارائه این گواهی الزامی است.

گزارش مالیاتی در آخر هر فصل در سایت سازمان مالیاتی کشور بارگذاری می شود که ملاک گزارش مالیاتی تاریخ پایان صورتحساب است ، گزارش مالیاتی بارگذاری ‌شده در سایت سازمان مالیاتی کشور، درآمدهای کسب ‌شده کالاردو از سمت فروشندگان را شامل می‌شود.

در صورت هرگونه مواجهه با اختلافات مالی می‌توانید مراتب اعتراض خود را از طریق تماس با پشتیبانی فروشندگان و یا از طریق ارسال ایمیل به آدرس   vendor@kalardo.com اعلام کنید تا کارشناسان کالاردو موضوع را بررسی کرده و گزارش را از طریق ایمیل ارسال کنند.

کالاردو برای این موضوع جریمه نقدی در نظر نگرفته است ولی در چنین مواردی فروشنده  باید با هماهنگی واحد پشتیبانی فروشندگان ، مراتب عدم تامین کالا را اطلاع دهد تا سایر پیگیری‌ها توسط این واحد انجام شود و همچنین در صورت تکرار این موضوع، ابتدا پنل فروشندگی به صورت موقت تعلیق می‌شود و پس از چند بار تکرار، همکاری متوقف می‌شود.

خیر، روزهای جمعه و تعطیلات رسمی به عنوان تعهد رسمی فروشنده برای ارسال کالا نمی باشد.

هر کدام از محصولات شما که به فروش رسید تیم پشتیبانی با شما جهت هماهنگی تماس میگیرند و شما را مطلع میسازند و میتوانید محصول را آماده ی ارسال کنید.

فروشنده موظف است محصول فروش رفته ی خود را از طریق شرکت های معتبر حمل و نقل مانند تیپاکس و چاپار ارسال کند و تنها فروشنده ۱ الی ۲ روز فرصت دارد بعد از ثبت سفارش خریدار محصول خود را به شرکت های پستی بفرستد و شماره بارنامه را به واتساپ کارشناس بازرگانی خود ارسال کند و یا در صورت فیلتر بودن این برنامه برای کارشناس پیامک کند.

هزینه های ارسال به این صورت می باشد ، مادامی که محصول فروشنده در سایت به فروش رسید ، فروشنده موظف است ظرف ۲۴ الی ۴۸ ساعت محصولش را از طریق شرکت های حمل و نقل معتبر مانند تیپاکس و چاپار به صورت پس کرایه ارسال کند و هزینه ی ارسال بر عهده ی خود خریدار می باشد.

شما میتوانید مراتب را با پشتیبانی و یا کارشناس واحد بازرگانی خود در میان بگذارید و تیم پشتیبانی محصول جدید را در سایت بارگذاری می کنند و یکی از دلایل مهمی که محصول را فروشنده نمیتواند بارگذاری کند به این دلیل می باشد که بعضی از فروشنده ها از عکس های با کیفیت و مناسب استفاده نمی کنند و همچنین در نوشتن ویژگی های محصول کم کاری می کنند و این مشکلات را تیم پشتیبانی کالاردو با بررسی دقیق کالا حل می کند.

همانطور که گفته شد یکی از دلایل مهم استفاده نکردن از عکس ها و محتوای مناسب می باشد و اگر تیم کالاردو بپذیرند که محصولات توسط فروشندگان درج شوند ، هر محصول بارگذاری شده  توسط تیم کنترل کیفی محتوا بررسی شده و اگر کالا مشکل محتوایی نداشته باشد ، پس از 24 ساعت کاری تایید می‌شود و در غیر این‌صورت اگر کالای درج شده مشکل محتوایی داشته باشد به واحد پشتیبانی فروشندگان ارجاع داده می‌شود تا مشکلات محتوایی محصول به فروشنده اعلام شود.

ورود

تا به حال حساب ندارید؟

فروشگاه
0 items سبد خرید
حساب من
منو